• Na koncercie planowany jest specjalny sektor dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich. Będzie to platforma ze stosownym podjazdem, przeznaczona dla osób na wózkach, zlokalizowana w pobliżu Trybuny A. Ze względów bezpieczeństwa opiekunów prosimy o zajęcie miejsc stojących na płycie w pobliżu platformy. Oczywiście opiekunowie będą mogli wejść na platformę do podopiecznego w razie potrzeby. Prosimy wziąć pod uwagę, iż na platformie nie będą zapewnione miejsca siedzące więc osoby poruszające się o kulach proszone są o zakup biletu na sektor.
  • Prosimy również uwzględnić fakt, iż teren lotniska jest pokryty trawą. Przybycie na koncert ze stosownym wyprzedzeniem pozwoli uniknąć spóźnienia.
  • UWAGA!!
    Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich, nie będą dostępne w regularnej sprzedaży.
    Aby nabyć bilet w tej strefie, prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@eventim.pl    Zobacz lokalizację platformy dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach na mapce poniżej
Strona głównaLiveNation